Spotkanie w ramach Punktu Informacyjnego NEPSIS w Kożanach

Zaproszenie na spotkanie dla osób uzależnionych od alkoholu
9 września 2021
Nagrody Dłonie Miłosierdzia
19 października 2021
ELEOS Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia 18 września 2021r. zorganizował kolejne spotkanie dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, połączone z Akafistem do Najświętszej Bogurodzicy Ku Czci Jej Cudownej Ikony ,,Kielich Nieupijający”.

Tym razem spotkanie odbyło się w parafii prawosławnej w Kożanach. Rozpoczęło się tradycyjnie od Akafistu, po którym proboszcz ks. Jan Kojło zaprosił wszystkich zebranych na spotkanie do świetlicy parafialnej. W spotkaniu uczestniczyła p. Elżbieta Artysiewicz specjalistą psychoterapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia.

Podczas spotkania, w miłej atmosferze można było dowiedzieć się więcej o chorobie alkoholowej, o sposobach wychodzenia z nałogu oraz o miejscach gdzie można uzyskać fachową pomoc. Kilka osób podzieliło się swoimi doświadczeniami w walce z nałogiem.

Poinformowano również wszystkich zebranych o dyżurach w Punkcie Informacyjnym o problemach alkoholowych NEPSIS działającym w siedzibie Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia ELEOS przy ul. Warszawskiej 47 w Białymstoku. Jest on dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Białystok.

Serdecznie dziękujemy ks. Janowi Kojło za zorganizowanie spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *